Екс-директора Goldman Sachs оштрафували за інсайд

Федеральний суддя Джед Ракофф виписав штраф колишньому члену ради директорів Goldman Sachs Раджат Гупті у розмірі 13,9 мільйона доларів за порушення, пов'язане з інсайдерською торгівлею.

Про це повідомляється в прес-релізі комісії з цінних паперів і бірж, пише "Лєнта.ру".

Крім того, Гупті заборонили працювати в якості топ-менеджера публічної компанії, а також займатися брокерською, трейдерською або інвестиційною діяльністю.

За підсумками розгляду паралельного кримінальної справи Гупта був визнаний винним у шахрайстві і розголошенні інсайдерської інформації в 2012 році.

Його засудили до двох років в'язниці і виплати штрафу в розмірі 5 мільйонів доларів.

Як встановило слідство, Гупта передавав інсайд власнику хедж-фонду Galleon Раджу Раджаратнаму. Крім Гупти, в мережа людей, що передавали внутрішню інформацію Раджаратнаму входили ще два іммігранта з Індії, Аніл Кумар з McKinsey і Раджив Гоел з Intel.

У жовтні 2011 року Раджаратнама засудили до 11 років позбавлення волі, що стало найбільш суворим покаранням у подібних справах.

Цікаво, що слідству так і не вдалося з'ясувати мотиви злочину, оскільки Гупта не наживаються на поширенні секретної інформації.

Використовуючи отримані від топ-менеджера Goldman Sachs відомості, на своєчасній купівлі-продажу акцій фонд Раджаратнама заробив близько 72 мільйонів доларів.

Крім роботи в раді Goldman Sachs, Гупта також обіймав посади директора консалтингової фірми McKinsey і топ-менеджера в Procter&Gamble.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 червня 2021, 15:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.