Європу чекає світле майбутнє - глава МВФ

Майбутнє Європи та її фінансового дітища - євро побоювань не викликає.

Таку перспективу змалювала у дискусії у Вільнюському університеті, присвяченій інтеграційним процесам на Європейському континенті, який перебуває тут з візитом директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, повідомляє "ИТАР-ТАСС".

"Європу і єврозону чекає світле майбутнє. Проблеми існують, але їх масштаб багато в чому пов'язаний з тим, яке значення надається їм в публічному просторі, з певним нагнітанням напруженості", - зазначила вона.

Лагард нагадала, що для вирішення питань, подібних тим, що виникли перед членами єврозони на шляху до фінансового союзу, банківського союзу, "іншим федеративним утворенням знадобилися століття".

"Ми просуваємося вперед, нехай помиляючись, набираємося досвіду, вдосконалюємося", - підкреслила директор-розпорядник.

За її словами, свідченням правильного курсу є прогноз експертів МВФ.

"Згідно з ним, економіка країн-членів єврозони цього року знизиться на 0,6%, але вже в наступному році зросте на 0,9%", - навела статистичні викладки Лагард.

Як відомо, сьогодні прем'єр-міністр Литви Альгірдас Буткявічюс заявив, що країна направить Єврокомісії заявку на приєднання до єврозони навесні 2014 року.

"Незважаючи на тимчасові труднощі, пережиті єврозоною, МВФ підтримує прагнення Литви ввести загальноєвропейську валюту", - у свою чергу, зазначила Крістін Лагард.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 13 липня 2020, 1:14

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.