Брати Буряки викупили інтернет-провайдера "Фрінет"

Телекомунікаційна компанія "Фрінет", що працює під брендом "О3", збільшила статутний фонд на 31 мільйон доларів.

Про це йдеться в офіційному повідомленні провайдера, пише Forbes.

Генеральний директор "Фрінет" Віктор Фролов розповів, що гроші отримані від Олександра та Сергія Буряків, яким досі належало менше половини компанії.

За словами Олександра Буряка, збільшення статутного фонду відбулося за домовленістю з іншим великим співвласником "Фрінет" Ігорем Вороновим (належало понад 40%), який вирішив вийти з бізнесу.

Перед додемісією були викуплені частки у Воронова та інших міноритарних власників. За рахунок збільшення статутного фонду брати Буряки зосередили у своїх руках понад 95% компанії.

На дзвінки і письмовий запит Воронов не відповів.

За даними дослідницької компанії E&C, "Фрінет" обслуговує більше 90 тисяч абонентів у восьми містах (№ 9 в Україні). Середньомісячний дохід з одного абонента (ARPU), згідно з даними "Фрінет", становить близько 10 доларів, виручка за 2012 рік - близько 10 мільйонів доларів.

Велика частина залучених коштів вже освоєна - компанія позбулася кредитного навантаження в 26 мільйонів доларів.

"Решта 5 мільйонів доларів будуть спрямовані на розвиток компанії", - зазначив Буряк.

Бізнесмен пов'язує з провайдерським бізнесом дуже серйозні очікування. Він розраховує, що в перспективі двох-трьох років "Фрінет" стане одним з найбільших телеком-операторів України, що обслуговуватиме 300-400 тисяч користувачів.

За останні два роки компанія поглинула 24 невеликих провайдера з абонентською базою від декількох сотень до декількох тисяч абонентів.

"Інвестиції дозволять нам наростити масштаб угод - ми дивимося на компанії з абонбазою в 10-15 тисяч абонентів ", - підкреслює Фролов, і додає, що з кількома компаніями вже ведуться переговори.

Ціна потенційних угод залежить від ARPU, якості мережі провайдера і ступеня її легальності. За словами Фролова, при купівлі нових компаній "Фрінет" готовий платити від 50 доларів до 200 доларів за абонента.

Як повідомлялося, Олександр і Сергій Буряки знайшли покупця на інший свій актив - Брокбізнесбанк: в капітал банку може увійти група СЄПЕК Сергія Курченко.Коментарі

Додати коментар


freeplanet

http://www.freeplanet.com.ua/

ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 21:38

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.