Королевська збирається "осучаснити пенсії"

Міністр соціальної політики Наталія Королевська вважає сьогоднішню пенсійну систему України несправедливою.

Про це вона сказала в інтерв'ю журналу "Эксперт".

"Коли я прийшла в міністерство, то переконалась в правильності вислову: доброю бути легко, важко бути справедливою. Візьмемо до прикладу пенсійну систему - вона абсолютно не справедлива. Адже люди сьогодні не отримують тих грошей, які були зароблені ними у відповідності до трудового стажу", - сказала Королевська.

На підтвердження своїх слів міністр навела приклад: ті, хто вийшов на пенсію до 2008 року отримують пенсію відповідно до соціальних стандартів 2008 року, тобто їх пенсія приблизно на третину менша, за ту, яку отримують люди, що вийшли на пенсію пізніше.

"Вчителька, яка вийшла на пенсію в 2008 році, отримує на третину менше, ніж вчителька з таким же стажем, яка вийшла на пенсію сьогодні. А це в середньому 1710 гривень проти 1148", - додала Королевська.

За словами міністра в цьому році змінити таку несправедливу систему не вдасться, оскільки бюджет на цей рік уже прийнятий. Однак, до кінця року міністерство планує провести "осучаснення пенсій".

"Ми плануємо провести індексацію пенсій з 2008 року і до кінця року кожному пенсіонеру додати в середньому по 150 гривень. Я згодна, що сума невелика, але це важливий крок в побудові справедливої пенсійної системи", - сказала Королевська.

Додамо, на початок 2013 року в Україні проживало 13,64 мільйона пенсіонерів.Коментарі

Додати коментар


читач

зверніться з цим запитанням до міністерства соцполітики

boris

а будет ли перерасчет пенсии кто ушел в декабре 2004 года? сообщите по тел 0687688208 или 0362232350 или эл-почтой markaryan.1953@mail.ru

ГОЛОВНЕ на 26 травня 2020, 9:51

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.