Королевська розповіла, як реформує Пенсійний фонд

Міністерство соціальної політики планує забезпечити максимально можливий рівень соціального захисту населення, в першу чергу найбільш вразливих категорій громадян.

Про це вона розповіла керівник міністерства Наталія Королевська в інтервю виданню "Эксперт".

"По-перше, ми хочемо збільшити доходи Пенсійного фонду, які підуть на індексацію і "осучаснення" пенсій. Завдання цілої системи - забезпечити нарешті кожній людині пенсію в залежності від її внесків за роки роботи", - сказала Королевська.

Крім того, профільне міністерсвто планує звільнити Пенсійний фонд (ПФ) від невластивих йому затрат, зокрема, від виплат військовим пенсіонерам.

"В цілому у нас п'ять таких проблемних пунктів, і вони сильно впливають на збалансованість всього ПФ. Якщо ми виправимо ці проблеми, то повірте, у нас більше не буде дефіциту фонду", - зазначила міністр соцполітики.

Королевська сказала, що працює над впровадженням другого рівня пенсійної системи - накопичувального. За її словами, цей рівень запрацює уже в 2015 році.

За словами Королевської, на сьогодні міністрерству вже вдалось зменшити дефіцит ПФ на 20% в порівнянні з минулим роком. А крім того, план доходів фонду на сьогодні перевиконано майже на півтора мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 17 вересня 2019, 5:54

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.