Інвесткомпанія придбала більше 15% біржі ПФТС

Інвестиційна компанія "Альтана Капітал" спільно з партнерами купила 15,3% акцій ПАТ "Фондова біржа ПФТС", що належали Асоціації "Фондове Партнерство".

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Спільно з партнерами ми придбали всього 15,58% акцій ФБ ПФТС у Асоціації "Фондове Партнерство" та інших акціонерів. Для нас це стратегічна інвестиція. Ми бачимо великий потенціал зростання біржового ринку України і потенціал найстарішої й однієї з найбільших бірж - ПФТС", - відзначила гендиректор ІК "Альтана Капітал" Олена Амітан.

Президент Асоціації "Фондове Партнерство" Ірина Заря звернула увагу на те, що переговори щодо продажу акцій протягом останнього року відбувалися, в тому числі, з представниками іноземних інвесторів, закордонних бірж, що виявляли зацікавленість до мажоритарного пакету, з Московською біржею.

"Ми задоволені, що врешті решт акції були придбані представниками українського капіталу, які щиро зацікавлені в розвитку біржового ринку", – додала Заря.

Одним із пріоритетних напрямків роботи Асоціації і надалі залишається розвиток ринку фінансових інструментів, в тому числі, в рамках договірних відносин з фондовими біржами, що буде здійснюватися в інтересах членів Асоціації, держави та ринку, підкреслив голова Ради Асоціації "Фондове Партнерство" Борис Тимонькін.

Як відомо, "Український біржовий холдинг", 100% якого належить Московській біржі, повинен до 31 грудня 2013 встановити контроль над ПФТС і "Українською біржею".

Як повідомлялося, загальний обсяг торгів на українських фондових біржах за підсумками першого півріччя 2013 зріс майже удвічі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 червня 2020, 19:23

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.