Фірма близька до екс-міністра знову заробить мільйони на ремонті будинків

У Донецьку реконструкцією житлових будинків займатимуться фірми, близькі до Анатолія Близнюка - нинішнього міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Про це повідомляє "Вісник державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Управління житлового господарства Донецької міськради 4-9 липня за результатами тендерів уклало низку угод на реконструкцію п'яти житлових будинків на 16,03 мільйона гривень.

Угодами передбачено протягом 2013 - 2015 рр. виконання робіт по облицюванню фасадів, ремонту покрівель, інженерних мереж тощо. В усіх будинках має бути влаштована навісна фасадна система "Марморок", яку виробляє донецька компанія "Вентфасад".

Видання пише, що компанії ТОВ "Мармарокбуд" і ТОВ "Вентфасад" зареєстровані на фірму "СК інжиніринг".

Власником останньої компанії у свій час була дружина Анатолія Близнюка - Лілія, а зараз ця фірма через ланцюжок компаній контролюється сином Близнюка Олексієм та його дружиною Оленою.

Зазначимо, що на реконструкцію будинку по б.Шевченка, 19 компанія "Мармарокбуд" отримає 3,27 мільйона гривень.

Як відомо, у червні УЖГ Донецької міськради замовило реконструкцію ще п'яти житлових будинків з використанням технології "Марморок" на суму 13,42 мільйона гривень.

Загалом з часу заснування "Вісника держзакупівель" у 2008 році оприлюднені дані про тендери УЖГ Доенцької міськради на ремонт житлових будинків на загальну суму 173,75 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 грудня 2020, 8:31

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.