"Газпром" вже не входить в "топ-50" найбільших компаній світу

Російський "Газпром" зайняв тільки 57 місце в рейтингу найбільших компаній FT Global 500.

Про це повідомляє "Лента.ру".

За рік найбільша російська компанія опустилась в рейтингу на 26 позицій і зайняла місце між американськими компаніями Walt Disney і MсDonald's.

Наступна в рейтингу російська компанія - "Роснєфть" також за рік не змогла покращити своїх позицій - її місце в рейтингу тільки 81 (мінус 2 позиції). Російський "Сбєрбанк" втратив в рейтингу 11 позицій, розмістившись на 97 місці, "Лукойл" втратив 10 позицій (142 місце).

Першою в рейтингу як і минулого року стала американська компанія Apple. За рік капіталізація компанії впала на 25,6%, але навіть це не дозволило найближчому конкуренту - нафтовій компанії ExxonMobil обійти Apple.

Третє місце зайняв інвестфонд Berkshire Hathaway Уоррена Баффета, який змістив з цієї позиції китайську нафтову компанію PetroChina, що зайняла четверте місце.

Наступними за PetroChina в першій десятці йдуть компанії WalMart, General Electric, Microsoft, IBM, Nestle і Chevron. Отож, в першій десятці лише дві компанії не з США - РetroChina і швейцарська компанія Nestle.

Як відмічає Тhe Financial Times, загальна капіталізація компаній, що увійшли в FT Global 500 за рік збільшилась на 7,5% до 27,2 трильйона доларів. Видання відмічає, що капіталізація могла б бути і більшою, якби не акції видобувних компаній, зокрема, нафтових, які за рік подешевшали на 6,7%.

Жодна українська компанія в рейтинг FT Global 500 не увійшла.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 21:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.