Попов каже, що проїзд в метро не подорожчає

Економічно обгрунтована вартість проїзду в київському метро є 3,5 гривні за поїздку, однак найближчим часом київська влада не підніматиме ціну до цієї позначки.

Про це в ході сьогоднішнього візиту на будівництво станції метро "Теремки" заявив голова КМДА Олександр Попов, повідомляє "РБК-Україна".

"Економічно обгрунтованим є тариф ... близько 3,5 гривні. І він такий вже як мінімум більше року, адже зарплати ростуть, енергоносії (їх вартість) зростає, є зношеність парку і шляхів і все це потребує капітальних вкладень", - сказав він.

Попов підкреслив, що зважаючи на усі ці фактори, потреба у піднятті цін на проїзд існує.

"Але ми стримуємо зростання цін на всі види громадського транспорту, враховуючи непросту соціальну ситуацію. І пробуємо збалансувати це іншими витратами, які надаємо метрополітену", - сказав Попов.

За словами голови КМДА, найближчим часом влада не розглядатииме питання підвищення цін на проїзд у столичному метрополітені.

"Найближчим часом питання так (про підвищення ціни на проїзд у метро) не стоїть, але колись його треба буде вирішувати", - додав Попов.

Крім того, Попов повідомив, що київська влада реалізовуватиме програму оновлення поїздів метро, ​​в рамках якої "протягом року ми отримаємо приблизно 120-130 нових вагонів".

Останнім часом тема вартості проїзду в громадському транспорті столиці піднімається постійно. Але чиновники заявляють, що ціни рости не будуть, не дивлячись на те, що місто дотує кожну поїздку в метро.

Як відомо, збиток КП "Київський метрополітен" за I квартал 2013 року порівняно з аналогічним періодом 2012 року виріс на 18,1% і становив 106,8 мільйона гривень.

Як відомо, у Києві збираються замінити жетони на метро на електронні квитки (картки), ціна яких залежатиме від кількості поїздок.

За даними ЗМІ, квиток на одну поїздку може коштувати 4 гривні.
Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 11:30

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.