Бахматюк хоче вивести свою компанію у "топ-3" агрохолдингів світу

Власик найбільшого в Україні сільськогосподарського виробника Ukrlandfarming PLC Олег Бахматюк планує вивести групу у трійку найбільших аграрних компаній світу.

Про це він заявив у інтерв'ю виданню "Forbes Україна".

"Ми хочемо увійти в трійку найбільших світових аграрних компаній. Але пріоритет - не земельний банк, а обсяги виробництва та експорту. Земельний банк ми плануємо довести до 750 тисяч - 800 тисяч гектарів. Обсяги експорту – до 5-6 мільйонів тонн зерна протягом наступних трьох років", - сказав він.

За словами бізнесмена, зараз Ukrlandfarming посідає восьме місце у світі за розміром земельного банку.

"Але питання не в кількості гектарів, а в якості землі. Сільськогосподарська земля в Китаї, Казахстані та Україні – це абсолютно різні речі. Якщо вони в середньому отримують десь 20-30 центнерів з гектара, то ми - 60-80 центнерів", - зауважив Бахматюк.

На думку бізнесмена, Ukrlandfarming подібний до китайського холдингу КОФКО.

"Він (КОФКО - ред.) має десь 500 тисяч – 600 тисяч гектарів землі, займається виробництвом свинини, олії та овочів", - розповів Бахматюк.

За його словами, найбільшою аграрною структурою світу є китайська державна монополія "Бейдахуан"

"Компанія контролює близько 5 мільйонів гектарів землі. До нас якось приїздив головний агроном "Бейдахуана", обмінювалися досвідом... Є компанії (великі агрохолдинги - ред.)в Росії та Казахстані. В Бразилії є агрохолдинг з 650 тисяч землі", - розповів Бахматюк.

Як відомо, в управлінні Ukrlandfarming знаходиться понад 530 тисяч гектарів землі.

Основні напрямки діяльності компанії - це рослинництво, насінництво, молочне і м'ясне тваринництво, птахівництво, виробництво яєць і яєчного порошку, виробництво цукру, переробка, зберігання і торгівля зерновими і технічними культурами.

Як повідомлялося раніше, Ukrlandfarming має намір провести первинне публічне розміщення акцій на закордонних біржах (IPO) до 2015 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2020, 9:56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.