У Попова витратять11 мільйонів на ремонт сходів до Магдебурзької колони

КП "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" Київської міськдержадміністрації 3 липня оголосило тендер на реставрацію сходів до пам'ятника Магдебурському праву.

Розкриття пропозицій призначено на 18 серпня, повідомляється в "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Згідно з конкурсною документацією, роботи потрібно виконати цього року. Очікувана вартість робіт становить близько 11 мільйонів гривень.

Голова КМДА Олександр Попов ще у квітні розпорядився, аби сходи до Магдебурзької колони було реставровано в рамках підготовки до святкування 1025 років Хрещення Русі. Нагадаємо, урочисті події пройдуть у Києві 27-28 липня.

В свою чергу ремонтні роботи по відновленню сходів вже у травні були у повному розпалі. Їх було доручено компанії "Київміськбуд".

Також до цих свят в авральному режимі завершуються роботи по реконструкції частини парку "Володимирська гірка". 23 липня про хід робіт Олександру Попову доповідав керівник комунального "Київзеленбуду" Михайло Царенко.

А заступник голови КМДА Михайло Кучук повідомив, що бюджет реконструкції становить 82 мільйони гривень.

Разом з тим, тендер на реконструкцію "Володимирської гірки" було проведено у 2012 році і підряд вартістю 76,6 мільйона гривень отримала одеська компанія "Ростдодрстрой" з групи народного депутата від Партії регіонів Геннадія Тру ханова.

Тоді тендер також було проведено заднім числом вже після початку виконанняКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 22:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.