Банківський сектор України в групі найризикованіших - S&P

Служба кредитних рейтингів Standard & Poor's підтвердила приналежність банківського сектора України до групи з найбільшими галузевими ризиками (10-а група країн).

Про це йдеться в звіті Standard & Poor's з оцінки ризиків банківського сектора України на базі методології Banking Industry Country Risk Assessment (BICRA), повідомляє УНІАН.

"Наша оцінка економічного ризику "10" для банківського сектора України не змінилася. Ми очікуємо, що економічні ризики для банківського сектора України залишаться надзвичайно високими в міжнародному контексті", - йдеться у звіті.

Аналітики Standard & Poor's вважають, що негативний вплив на банківський сектор країни в найближчі два-три роки будуть мати "значні економічні дисбаланси", а також дуже висока частка проблемних кредитів, яка сформувалась під час кризи 2008 року.

В той же час основними позитивними факторами, що впливатимуть на банківський сектор України, аналітики відзначили відносно високий потенціал економічного зростання і великі запаси природних ресурсів, а також значне скорочення зовнішнього боргу банківського сектора.

Згідно зі звітом, крім України до "групи 10" потрапили Білорусь, Греція, Єгипет і Ямайка, до "групи 8" увійшли банківські сектори Казахстану, Аргентини та Угорщини, банки Росії увійшли до "групи 7".

Як відомо, методологія BICRA призначена для оцінки та порівняння банківських систем різних країн. Відповідно до рейтингу країни поділяються на групи від 1 - країни з найменшими ризиками - до 10.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 вересня 2020, 3:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.