Хмельницький пояснив, навіщо йому технопарк

IT-бізнес сьогодні є одним з найбільш перспективних напрямків.

В України в цій галузі є значний потенціал, заявив основний власник найбільшої столичної девелоперської компанії UDP у інтерв'ю "Комерсант-Україна".

"У всьому світі це питання (коли IT- виїжджають за кордон ) вирішується однаково - за рахунок створення індустріальних та IT-парків на зразок Кремнієвої долини в США або Бангалора в Індії. Ось і нам прийшла ідея створити такий парк, в якому людина зможе працювати, жити, вчитися і відпочивати", - розповів він.

За словами бізнесмена, зараз Індія експортує IT-продукції на 20 мільярдів доларів завдями тому, що були створені умови для IT-технологій.

"Ми хочемо побудувати парк, в якому будуть власний університет, гуртожиток, готелі, офіси великих IT-компаній, житло для їхніх співробітників, для програмістів, спортивні клуби і вся інфраструктура для їх життя. Університет повинен бути обов'язково, і ми його створюємо - він називатиметься Bionic University", - сказав він.

На переконання Хмельницького, у парк прийдуть західні та місцеві IT-компанії.

"З точки зору економіки це складний проект. І на першому етапі оренда офісів у парку буде становити близько 15 доларів за квадратний метр. Ми хочемо, щоб програмістам там було зручно жити і працювати. Західні компанії будуть себе там почувати так само, як і в США", - додав бізнесмен.

Як відомо, у березні 2012 року глава КМДА Олександр Попов підписав меморандум з ТОВ "Юкрейніан Девелопмент Партнерс" (входить у UDP) про намір створити в Києві інноваційний парк BIONIC Hill.

Як заявляв голова Держінвестицій Владислав Каськів, Bionic Hill стане стане першим майданчиком для повномасштабного просування високих технологій.

Як повідомлялося, перший віце-президент інноваційного парку Bionic Hill Віктор Галасюк зазначив, що з України за кордон виїжджає 5 тисяч програмістів щороку.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 червня 2020, 19:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.