Міноритарії розпродали акції Московської біржі

Інвестиційна компанія "Атон" і Альфа-банк продали акції Московської біржі під час IPO (15 лютого) за ціною 55 рублів за акцію.

Про це повідомляє російське видання "Вєдомості" з посиланням на власні джерела.

Гендиректор "Атона" Андрій Звєздочкін підтвердив факт продажу, в той час як в Альфа-банку інформацію не підтвердили.

"Атон" і Альфа-банк були одними з найбільших міноритаріїв біржі з числа колишніх акціонерів РТС (біржового холдингу Росії) - першому належало 1,84%, другому - 1,82%. Таким чином, компанії могли виручити за папери 2,22 і 2,2 мільяра рублів, пише видання.

Пакет "Атона" був сформований як винагорода за активну торгівлю на біржі РТС. Пакет Альфа-банку частково формувався за рахунок такої ж програми, а частково - покупками на ринку.

Іншими великими акціонерами Московської біржі з колишніх власників РТС були фонд Da Vinci Capital (майже 4%), "Ренесанс капітал" (близько 2%) і НП РТС (1%).

"Ренесанс капітал" не дочекався IPO і продав акції в 2012 році фінському пенсійному фонду Ilmarinen, який реалізував пакет у ході IPO. НП РТС також продало акції, про це партнерство оголосило відразу після IPO.

Водночас фонд Da Vinci Capital зберіг інвестицію. В фонді не зважають на нинішню низьку ціну на акції, яка станом на п'ятницю становить 54,43 рубля, і бачать "хороші перспективи в інвестиціях в Московську біржу".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 червня 2020, 5:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.