В Roshen кажуть, що не отримували претензій від Росії

В компанії ROSHEN заявляють, що поки не отримували офіційного повідомлення від Федеральної служби з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Росспоживнагляд) про заборону поставок своєї продукції на ринок Росії.

Про це повідомила прес-служба ROSHEN.

"Кондитерська корпорація Roshen вважає необхідним проінформувати про відсутність фактів офіційних претензій зі сторони Росспоживнагляду до якості кондитерської продукції ТМ ROSHEN, що надходить на ринок Російської Федерації", - йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

В компанії зазначають, що вона завжди дотримувалась усіх правил сертифікацій на кондитерську продукцію та виконувала всі необхідні санітарні норми, діючі на російському ринку.

"Окрім того, процедури сертифікацій функціонуючих виробництв, на яких виробляється кондитерська продукція, що поставляється на ринок РФ, завжди виконувались в належні строки і до сьогоднішнього дня будь-які зауваження з боку сертифікуючих організацій РФ на адресу корпорації ROSHEN не надходили", - заявила прес-служба компанії.

Як повідомлялось, голова Росспоживнагляду Геннадій Онищенко заявив, що його служба запровадила заборону на поставку до Росії продукції компанії ROSHEN через "порушені вимоги до якості і безпеки".

Однак, як зазначають ЗМІ, поки що Федеральна митна служба Росії ще не одержала вказівок Росспоживнагляду про заборону поставок на територію Росії продукції ROSHEN.

У компанії тим часом повідомляють, що наразі ведуть переговори з російською стороною на предмет усунення виниклої проблеми.

За даними Міністерства доходів і зборів України, в 2012 році українські кондитери поставили на ринок РФ 119,1 тисячі тонн шоколадних виробів, виручивши майже 413 мільйонів доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 січня 2021, 6:51

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.