Компанії Ахметова позичать більше 800 мільйонів

Одна з найбільших в Україні енергопостачальних компаній "ДТЕК Дніпроенерго" має намір залучити два кредити на загальну суму 782,8 мільйона гривень, в той же час компанія "ДТЕК Західенерго" хоче залучити кредит на суму 68 мільйонів гривень.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на дані веб-порталу "Державні закупівлі".

Згідно з повідомленням порталу, компанія "ДТЕК Дніпроенерго" має намір відкрити кредитну лінію на 583 мільйона гривень терміном на 7 років та кредитну лінію на 199,8 мільйона гривень строком на 4 роки.

Разом з тим компанія "ДТЕК Західенерго" має намір залучити 68 мільйонів гривень "на поповнення оборотних коштів компанії". Застава за кредитним договором відсутня. Зобов'язання позичальника забезпечуються договорами поруки інших компаній групи ДТЕК.

Раніше компанії "ДТЕК Дніпроенерго" та "ДТЕК Західенерго" мали намір залучити у "Ощадбанку" кредитні кошти на суму 800 мільйонів гривень кожна.

Як відомо, "ДТЕК Дніпроенерго" в 2012 році отримала чистий прибуток за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) в розмірі 938,851 мільйона гривень.

Також повідомлялось, що "ДТЕК Західенерго" у січні-червні 2013 року збільшила чистий прибуток у порівнянні з аналогічним періодом минулого року утричі - до 370 мільйонів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 15:23

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.