Королевська придумала, як підвищити пенсії

Немає підстав стверджувати, що показник дефіциту Пенсійного фонду буде більшим, ніж закладений в держбюджеті на 2013 рік.

Про це заявила міністр соціальної політики Наталія Королевська, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"На сьогоднішній ми повністю йдемо згідно з графіком, і, якщо не буде ніяких нюансів або питань, дефіцит Пенсійного фонду буде в плані", - сказала вона.

За словами міністра, не помітно жодних загроз, щоб дефіцит пенсійного фонду був перебільшений або перебраний.

Королевська зазначила, що станом на сьогодні всі доходи і видатки Пенсійного фонду повністю розподіляються згідно з розписаними у держбюджеті нормами.

Вона додала, що в даний час дохідна частина Пенсійного фонду на 1,4 мільярда гривень перевищує закладені в бюджеті показники, тобто "можна сказати, що ми з меншим дефіцитом виходимо на кінець року".

Королевська зазначила, що всі додаткові кошти, які з'являться в Пенсійному фонді, повинні бути спрямовані на підняття пенсій.

"Ми хочемо, в першу чергу, підняти пенсії нашим пенсіонерам, і весь ресурс, який буде додатково зібраний, позаплановий ресурс Пенсійного фонду, буде спрямований на поліпшення пенсій, в першу чергу, на ліквідацію тієї зрівнялівки, яка сьогодні існує у сфері Пенсійного фонду", - сказала вона.

Як повідомлялося, середній розмір пенсії у другому кварталі виріс на 8 гривень.

Як відомо, Мінсоцполітики планує провести "осучаснення пенсій".Коментарі

Додати коментар


петро

Українську економіку ще може врятувати реальне а не декларативне спрощення умов ведення бізнесу , скорочення держапарату на 50%, підвищення удвічі мінімальної зарплати.Тому що інакше ми залишатимемось банановою республікою на задвірках Європи.А ці косметичні реформи до нічого не приведуть.

ГОЛОВНЕ на 06 липня 2020, 6:47

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.