Український виробник поставить комплектуючі для General Electric

Одна з найбільших машинобудівних компаній України "Енергомашспецсталь" виграла тендер на постачання в 2014 році комплектуючих для вітроенергетичних установок американської енергетичної компанії General Electric.

Про це повідомляє "Комерсант-Україна" з посиланням на прес-службу компанії "Русатом Оверсіз".

Згідно з повідомленням, "Енергомашспецсталь" протягом 2014 виготовить і поставить компанії 83 ротора вітроенергетичних установок потужністю 1,5 МВт кожна.

"Надалі планується отримати замовлення на виготовлення роторів і більшої потужності - 1,6 МВт. Така співпраця розкриває широкі перспективи перед підприємством, враховуючи плани General Electric щодо збільшення виробництва вітроенергетичних установок в 2,5 разу в порівнянні з 2013 роком", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, Краматорський завод "Енергомашспецсталь" (Донецька область) є одним з основних підприємств з виготовлення реакторного обладнання, спеціальних насосів, паро- та гідротурбін, установок високого тиску та іншого обладнання в галузі атомного і енергетичного машинобудування.

Підприємство є підрозділом російського холдингу "Атоменергомаш", який в свою чергу входить до держкорпорації "Росатом".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 3:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.