"Львівська залізниця" позичила у банку Януковича десятки мільйонів

"Львівська залізниця" 24 липня за результатами тендеру уклала низку угод на отримання однорічних кредитів на загальну суму 70 мільйонів гривень, з яких близько третини суми надасть банк Олександра Януковича.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

"Всеукраїнський банк розвитку" Олександра Януковича надасть залізниці кредит на 20 мільйонів гривень під 17,40% річних. Це значно дорожче від кредитів, які отримає "Львівська залізниця" від інших банків, відзначає видання.

Так, АКБ "Індустріалбанк" дасть кредит у розмірі 40 мільйонів гривень під 16,4% річних, "Банк Перший" – 10 мільйонів гривень під 16% річних.

Як відомо, загалом цього року банк Януковича надав кредити регіональним залізницям та іншим держпідприємствам на суму близько 746 мільйонів гривень.

В 2012 році "ВБР" виграв тендери регіональних залізниць і інших державних і комунальних підприємств на кредити на загальну суму близько 515 мільйонів гривень.
Коментарі

Додати коментар


Нік

Чому нема інформації про те, кому належить АКБ "Індустріалбанк", що надав кредит у розмірі 40 млн гривень - вдвічі більший, ніж банк Януковича?

ГОЛОВНЕ на 18 січня 2021, 7:07

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.