Російський авторинок обвалюється

Продажі легкових автомобілів у Росії за підсумками 2013 можуть скоротитися на 1,5-3% до 2,7 мільйона авто.

Про це повідомляють "РіаНовості" з посиланням на прогноз PricewaterhouseCoopers.

Ще на початку року компанія прогнозувала зростання авторинку РФ на 5% до 2,9 мільйона машин.

При складанні нових невтішних прогнозів PwC врахувала навіть програму субсидування автокредитів, запущену Мінпромторгом в липні, за якою пільгові позики будуть видаватися на автомобілі вартістю до 700 тисяч рублів.

У компанії підрахували, що програма субсидування може призвести до зростання продажів на 80-120 тисяч автомобілів за підсумками року.

У Мінпромторгу РФ в грудні минулого року передбачали, що в 2012-2015 роках російський ринок легкових автомобілів буде рости майже на 6% щорічно. Однак, за даними Асоціації європейського бізнесу, у першому півріччі цього року продажі автомобілів в Росії навпаки впали на 6% до 1,33 мільйона машин.

Перше за три роки місячне скорочення ринку було зафіксовано у березні цього року - продажі знизилися на 4%, а вже в червні - на 11%.

Загалом, лідером з продажу в РФ залишається "АвтоВАЗ", який за півріччя продав на 10% менше авто, ніж роком раніше - 226,7 тисячі штук. На другому місці опинився Renault із зростанням продажів на 9% до 104,6 тисячі автомобілів. У першу п'ятірку увійшли також Kia, Hyundai і Chevrolet.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 5:35

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.