Порошенко щомісяця втрачатиме мільйони через російські санкції?

Втрати кондитерської корпорації "Рошен", підконтрольної депутату Петру Порошенку, за введеного Росією заборони на її продукцію становитимуть близько 17 мільйонів доларів ​​на місяць

Такі цифри озвучили в асоціації "Укркондпром", повідомляє LB.ua з посиланням на "Українські новини".

Кондитери вважають, що Росія несправедлива до якості української продукції, тому Кабмін України має врегулювати ситуацію, що склалася.

"Укркондпром" закликає уряд України визначити спільно з російською стороною міждержавну процедуру врегулювання проблеми без введення торгових заборон ", - наголошується в повідомленні асоціації.

Асоціація вважає, що будь-які адміністративні заборони з російського боку приведуть до створення штучних обмежень у торгівлі між двома країнами.

У 2012 році з України експортувала 438,8 тисячі тонн кондитерських виробів на суму 1,1 млрд доларів, з них до Росії - 213,1 тисячі тонн (48,6% від загального обсягу експорту в натуральному вираженні) на суму 608,7 мільйона доларів ​​(54,7% від загального обсягу експорту в грошовому вираженні).

Кондитерська корпорація Порошенка об'єднує чотири українські фабрики (у Києві, Маріуполі, Кременчуці та Вінниці), Липецької в Росії, Клайпедську в Литві, завод Bonbonetti Choco в Угорщині, а також масло комбінат "Бершадьмолоко".

Продукція компанії експортується в країни СНД, до країн Балтії, а також у США, Канаду, Німеччину та Ізраїль. На закордон припадає більше половини продажів компанії

Як повідомлялось, російська санітарна служба заборонила ввіз на територію країни продукції компаніїRoshen. Претензії головного санітарного лікара РФ Геннадія Онищенка стосувались "невідповідності якості і безпеці продукців".

Продукцію компанії хочуть перевірити і у Молдові.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 1:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.