Україна звинуватила Росію в порушенні принципу СОТ

Україна в ході консультації між Європейським Союзом і Росією заявила про порушення РФ базового принципу Світової організації торгівлі.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі, пише LB.ua.

Зокрема, йдеться про забезпечення недискримінаційного характеру торгівлі, а також положення угод про вільну торгівлю - при введенні утилізаційного збору на автомобілі.

"У ході консультацій Україна представила своє бачення ситуації, підкреслюючи порушення Росією базового принципу СОТ - забезпечення недискримінаційного характеру торгівлі, а також недотримання положень відповідних угод про вільну торгівлю, наполягаючи на скасуванні заходів", - йдеться в повідомленні відомства.

Як відомо, утилізаційний збір в РФ зараз сплачується при імпорті нових і старих машин, а виробники, які працюють в Росії, можуть натомість надати владі гарантію безпечної утилізації транспортного засобу в майбутньому.

Ця відмінність викликала заклопотаність Євросоюзу, і наприкінці лютого Мінекономрозвитку оголосило, що російські виробники будуть вносити такі ж платежі, як іноземці.

Однак Держдума пішла на літні канікули, а відповідний закон так і не прийнятий.

У зв'язку з цим ЄС ініціював проведення консультацій в рамках СОТ щодо утилізаційного збору. Пізніше про своє бажання приєднатися до них висловили України, США, Китай, Туреччина і Японія.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 травня 2019, 14:09

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.