У Попова посилили вимоги до приватних перевізників

Влада Києва посилила вимоги до організації пасажирських перевезень, які здійснюються приватними маршрутними таксі.

Про це заявив директор Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Євген Водовозов, йдеться у повідомленні прес-служби КМДА.

За його словами, міська влада поставила завдання підвищити якість перевезень, у тому числі тих, що здійснюються приватними маршрутними таксі в Києві. Для цього вимоги до перевізників, які мають бажання обслуговувати киян, стають більш жорсткими.

Зокрема, зазначив він, в кінці червня 2013 було оголошено конкурс на визначення перевізників на 159 маршрутах міста. Умови конкурсу передбачають такі вимоги:

- Транспортні засоби повинні бути обладнані не менше ніж 21 місцем для сидіння і мати не менше двох автоматичних дверей для входу-виходу;

- Двигуни повинні відповідати нормам екологічної безпеки не нижче "Євро-2";

- Автобуси повинні знаходитися в належному технічному і санітарному стані. Термін їх використання - не більше семи років, а у разі організації нового маршруту на ньому можуть працювати лише транспортні засоби з терміном експлуатації до п'яти років.

Додатковими умовами конкурсу передбачається наявність у перевізника GPS-системи або її установка протягом року з моменту визнання перевізника-претендента переможцем.

Перевізник повинен підключити GPS-систему до єдиного диспетчерського центру контролю за роботою автотранспорту та збору інформації КМДА, йдеться у повідомленні.

Більше того, за його словами, на маршруті має працювати щонайменше один транспортний засіб, пристосоване для перевезення людей з особливими потребами, а водії ж маршрутних таксі повинні бути забезпечені однотипної форменим одягом.

Як зазначається у повідомленні, засідання конкурсного комітету заплановане на 21 серпня цього року, тоді й стане відомо, хто буде надавати послуги киянам з перевезень на маршрутних таксі.

Як повідомлялося, за даними Генпрокуратури, кожен третій перевізник в Україні є нелегальним.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 08 серпня 2020, 5:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.