Київ витратить за снігозбиральну техніку 100 мільйонів

До початку осінньо-зимового сезону Київ планує закупити 30 одиниць снігоприбиральної техніки.

Про це заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Є й проблемні моменти, наприклад, заміна, оновлення нашого технічного муніципального ресурсу, машин і устаткування, які вивозять сніг. Нам треба до початку сезону, безумовно, зробити закупівлі", - сказав він.

Голова КМДА зазначив, що в даний час йдуть тендерні процедури.

"Технічне забезпечення прямо пов'язане з якістю проведення робіт", - зазначив Попов.

Відповідаючи на уточнююче питання про те, скільки одиниць снігоприбиральної техніки та на яку суму буде закуповувати Київ,Попов сказав: "Точно не можу сказати, але приблизно 30 одиниць ми планували закупити на загальну суму близько 100 мільйонів гривень".

Також він зазначив, що оскільки у Києва такого грошового ресурсу немає для одноразової придбання цієї техніки, пропонується лізингова схема для того, щоб на протяг 2-3 років цей проект був у повному обсязі профінансований.

Як повідомлялося, 22-23 березня у Києві випала більш як місячна норма снігу. Це призвело до транспортного колапсу в столиці.

26 березня голова КМДА Попов прийняв відставку свого першого заступника Олександра Мазурчака, який очолював комісію з техногенно-екологічної небезпеки і надзвичайних ситуацій.

Крім того, Попов повідомив про рішення звільнити з посади начальника Управління з надзвичайних ситуацій Віталія Пшеничного, який мав відреагувати на негоду вчасно, тобто до ситуації, яка виникла 22-23 березня.

Тоді повідомлялося, що для вивезеня снігу, який накопичився на дорогах столиці, "Київавтодору" необхідно близько 300 мільйонів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 08 серпня 2020, 6:22

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.