"Богдан" почав випускати автобуси з низькою підлогою

Корпорація "Богдан" почала серійну збірку автобусів малого класу "Богдан" А22110 на заводі в Луцьку.

Це восьмиметровий автобус з низькою підлогою, оснащений обладнанням для перевезення пасажирів на інвалідних візках, пише "Комерсант-Україна".

"У нас є автобуси від 9 до15 метрів, пристосовані для людей з обмеженими фізичним можливостями. Але далеко не всі перевізники можуть собі дозволити купити ці моделі. Тому ми вирішили запропонувати ринку більш доступний продукт", - каже віце-президент "Богдана" Володимир Гунчик .

Модель А22110 коштуватиме 390,4 тисячі гривень - це на 8,6 тисячі гривень дешевше попередньої модифікації автобуса малого класу з високим підлогою (А201).

А моделі з низькою підлогою довжиною 9, 10,6 і 12 метрів коштують набагато дорожче - 625 тисяч гривень, 1 і 1,35 мільйонів гривень.

Новий автобус створений на агрегатній базі індійської Ashok Leyland, тоді як модель А201 - на агрегатах Hyundai. За словами Гунчика, індійські агрегати витримують більш високу навантаження на вісь і дозволяють збільшити кількість пасажирів з 48 до 68.

В "Богдані" розраховують на збільшення попиту на нову модель після прийняття законопроекту "Про автомобільний транспорт", який 25 липня Міністерство інфраструктури винесло на громадське обговорення.

Документ містить норму про те, що на кожному міському та приміському маршруті має бути як мінімум один автобус для інвалідів.

"Богдан" розраховує до кінця року виробити близько 100 нових автобусів, а у 2014 році - 400.

У компанії стверджують, що на цю модель вже є замовники в Києві, Донецькій, Луганській та Одеській областях. Крім того, продукція буде реалізована в РФ, де "Богдан" найбільше продає автобусів малого класу.

Конкуренти "Богдана" поки не збираються виробляти такі автобуси, відзначає видання.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 червня 2020, 19:52

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.