Уряд схвалив концепцію держпідтримки експорту

Уряд схвалив підготовлений Мінекономрозвитку проект концепції створення системи держпідтримки експорту України.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

На засіданні уряду міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов повідомив, що концепція має на меті створення в Україні дієвої інтегрованої системи держпідтримки експорту, яка сприятиме успішній інтеграції української економіки у світовий економічний простір.

"Реалізація концепції дасть змогу розв’язати важливі питання у сфері експортної діяльності через формування комплексу заходів держстимулювання експортерів, виконання яких створить сприятливі економічні, правові, організаційні умови для розширення експорту", - підкреслив міністр.

Концепцією передбачена оптимізація товарної структури експорту у напрямі нарощення частки продукції з високим рівнем доданої вартості.

Також документом передбачена географічна диверсифікація традиційного експорту товарів українського походження, що ґрунтується на аналізі попиту на закордонних ринках та виявленні найбільш перспективних з них.

Після схвалення Концепції уряд планує розробити план заходів щодо її реалізації. Прасолов відзначив, що при формуванні плану заходів, значну увагу буде приділено, зокрема, фінансовій підтримці українських виробників.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 червня 2020, 18:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.