Коломойський продає свою частку в логістичному бізнесі?

Ігор Коломойський хоче продати свої акції в компанії "Міжнародне логістичне партнерство" (МЛП), яка побудувала понад 700 тисяч квадратних метрів складів в Росії і Україні.

Про це пише "Комерсант-Україна" з посиланням на власні джерела.

Таким чином російська "Ренова" партнера Коломойського - Віктора Вексельберга може стати єдиним власником компанії.

Раніше акцій в цій компанії вже позбувся підприємець Олександр Мамут. Весь бізнес МЛП оцінюється більш ніж в 800 мільйонів доларів.

Як пише видання, структури Вексельберга, Мамута і Коломойського стали власниками по 30% акцій МЛП в 2004 році. Тоді ж партнери записали в акціонерному угоді так званий механізм рулетки: кожен з партнерів міг запропонувати іншим співвласникам продати йому свої акції або викупити його папери.

Нещодавно механізмом рулетки вирішив скористатися Коломойський, який запропонував консолідувати у себе всі 100% МЛП, але свій пакет відмовилася продавати "Ренова".

Вексельберг навпаки, сам виявив бажання стати одноосібним власником МЛП. Передбачається, що угода закриється не раніше середини вересня.

Колишній співвласник компанії - Мамут - говорить, що весь бізнес МЛП оцінюється в 800-900 мільйонів доларів з урахуванням боргів.

Це адекватна оцінка, враховуючи, що вартість продажу складів МЛП складає в середньому 1,2 тисячі доларів за квадратний метр, вважає гендиректор Colliers International Микола Казанський. А на балансі у МЛП 750 тисяч складів в Росії і Україні: більше 500 тисяч - у Підмосков'ї, Ленінградській області і Новосибірську, решту - під Києвом.

Видання пише, що Мамут міг отримати за свій пакет МЛП приблизно 200 мільйонів доларів. Стільки ж, передбачається, отримає і Коломойський.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 вересня 2020, 20:09

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.