Попов планує реконструювати старі будинки на Подолі

Київська міська державна адміністрація (КМДА) має намір спільно з компанією "Київміськбуд" провести реконструкцію застарілого житлового фонду на Подолі в Києві.

Про це сказав голова КМДА Олександр Попов під час робочої зустрічі з президентом "Київміськбуду" Ігорем Кушніром, повідомляє УНІАН.

"Що стосується Подолу, то у нас є така думка, що там потрібно провести реконструкцію старого житлового фонду ... Давайте виберемо конкретні об'єкти, порахуємо їх вартість, і якщо вам буде це цікаво, можемо укласти рамкову угоду", - запропонував Попов.

Президент "Київміськбуду" погодився на таку пропозицію.

Попов додав, що при реконструкції будинків може бути розглянутий варіант добудови декількох поверхів, за рахунок продажу квартир в яких забудовник зможе відбити витрати на проведення робіт.

Як повідомлялось, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розраховує почати реалізацію пілотного проекту щодо знесення застарілого житлового фонду і будівництва на його місці нових будинків на початку 2014 року. Взяти участь у цьому проекті вже виявили бажання п'ять міст.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 квітня 2020, 4:22

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.