Горілчаний магнат займеться виробництвом соків

Горілчаний магнат Євген Черняк і власник компанії TBFruit Тарас Барщовський планують запустити восени цього року спільне виробництво соків.

Про це Черняк розповів в інтерв'ю, повідомляє Forbes.

У новому бізнесі повинні з'єднатися багатий досвід Барщовський (№84 у списку найбагатших українців, статок 141 мільйон доларів) у виробництві соків і вміння Черняка (№26, 350 мільйонів доларів) просувати товар, пише видання.

Компаньйони збираються створити для цього зовсім нове підприємство, в якому будуть володіти рівними частками.

Соки партнери будуть виробляти на заводі в Городку (Львівська область) компанії "Яблуневий дар", що входить до TBFruit (холдинг, що займається виробництвом соків).

Соки поки будуть вироблятися на лінії потужністю 30 мільйонів літрів на рік. "Шляхом невеликої модернізації є можливість збільшити продуктивність до 50 мільйонів літрів", - стверджують в холдингу TBFruit.

Запуск виробництва планується на вересень-жовтень 2013-го, а з 1 листопада новий сік вже повинен надійти в продаж. На ринку він буде представлений в двох цінових сегментах: "сабпреміум" і "мейнстрім" - для широкої аудиторії.

Однак, з самою торговою маркою нового продукту партнери поки ще не визначилися.

Суму стартових інвестицій обидва бізнесмени не розкривають. Але, як відомо, в 2011 році в запуск ТМ Galicia обійшовся Барщовському в 3-4 мільйони євро.

Плани партнерів амбітні, пише видання, в найближчі рік-два зайняти з новим продуктом 10% вітчизняного ринку соків, а в перспективі стати гравцем номер два після Pepsi, яка володіє найбільшим у країні виробником соків - "Сандора" (45% ринку).

Перешкодити планам партнерів, однак, може стагнація ринку - з 2008 року він скоротився приблизно на третину. Згідно з оцінкою Globe Consulting, за підсумками 2012 року виробництво натуральних соків в країні становило 281 тисячу тонн проти 421 тисячі тонн за підсумками 2008 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 12:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.