Проїзд в Hyundai подорожчає?

Влада України може відмовитися від дотування проїзду в швидкісних поїздах Hyundai.

Як пише газета "Капітал", законопроект Міністерства фінансів країни з пропозицією відмовитися від дотацій було розглянуто на засіданні Кабміну вчора, 1 серпня, повідомляють "Українські новини".

Пропозиція Мінфіну зводиться до скасування нульової ставки на додану вартість на перевезення в поїздах Hyundai до 2017 року.

Незважаючи на те, що вона нульова, держава зобов'язана відшкодовувати "Укрзалізниці" цей податок, тоді як її скасування позбавить від такої необхідності.

Як пише газета, у відомстві вважають, що це допоможе уникнути "нераціонального використання фінансового ресурсу госбюжета, а також оцінити ефективність застосування і доцільність надання непрямої державної підтримки пасажирських перевезень поїздами Інтерсіті +".

Газета зазначає, що для пасажирів це майже напевно означатиме автоматичне підвищення цін на квитки. За словами Бориса Колеснікова, проїзд подорожчає на 20%.

Видання також передає, що зараз по Україні їздить десять поїздів Hyundai, які пов'язують найбільші міста і також курсують до Криму. Крім того, даний законопроект стосуватиметься двоповерхових поїздів Skoda, які обслуговують маршрути на сході країни.

Запуск поїздів Hyundai відбувся 27 травня 2012 року. З тих пір вони регулярно ламалися і застрявали на півдорозі до місця призначення, затримуючись з прибуттям на кілька годин.

"Поїзди не витримують не тільки морозної зими, але і весни", - відзначає агентство.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 10 серпня 2020, 1:43

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.