"Німецький" Microsoft робить ставку на фрілансерів

Співробітники корпорації Microsoft у Німеччині у майбутньому зможуть в індивідуальному порядку вирішувати, де саме їм працюватим - вдома чи в офісі.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Крім того, компанія, що розробляє програмне забезпечення, хоче зосередити свою працю в Німеччині у трьох офісах - у Мюнхені, Кельні та Берліні. Представництва у Бад Гомбурзі, Гамбурзі та Беблінгені буде закрито.

Такі структурні перетворення є чітким рішенням на користь гнучкого графіку роботи вдома, зазначається у повідомленні Microsoft.

Водночас цей крок не передбачає жодних скорочень персоналу, запевняють у компанії.

Тим часом робота вдома чи деінде, але не в офісі, стає більш звичним явищем у Німеччині.

Наприклад, чимало з близько 1666 тисяч німецьких співробітників концерну Daimler AG працюють вдома або поза межами офісу ще з 80-х років минулого століття, нагадує агентство epd.

"Ідеться про результати, а не про місце чи час", - пояснює речниця концерну Валері Деллінгер. За її словами, такий гнучкий підхід до роботи дає тільки позитивний ефект, підвищуючи мотивацію працівників.

Натомість в американському концерні Yahoo, де робота вдома або ще десь раніше вважалася звичним явищем, тепер усе інакше.

Від червня співробітники, які раніше працювали вдома, знову сидять в офісах фірми. Відповідне рішення керівниця Yahoo Марісса Майєр ухвалила ще в лютому. Той, кого нові правила не влаштовують, мусить звільнитися.

"Події в Yahoo засвідчують специфічну зміну стратегії фірми, але не є трендом відмови від мобільної роботи", - наголошує Штефан Пфистерер з німецького федерального об'єднання інформатики, телекомунікацій і нових медіа Bitkom.

Навпаки, за його словами, гнучкий підхід до роботи дає можливість краще поєднувати роботу і приватне життя, посилювати прив'язаність робітників до підприємства.

Одне з останніх досліджень Bitkom засвідчило, що третина усіх німецьких працівників регулярно працюють за межами офісних приміщень фірми. І лише 25% - працюють лише в офісі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 3:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.