Український авторинок виріс на 6%

Ринок автотранспорту України в січні-липні 2013 році збільшився на 6% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомили в прес-службі асоціації "Укравтопром".

"За даними асоціації" Укравтопром", за сім місяців цього року на первинному авторинку країни були реалізовані і зареєстровані 207,732 тисячі автотранспортних засобів, що на 6% більше аналогічного показника минулого року", - йдеться в повідомленні.

Як поінформувала прес-служба, кількість первинних реєстрацій легкових автомобілів знизилося на 5%, а автобусів на 13%.

"Так, загальне зростання ринку був сформоване збільшенням попиту на комерційні автомобілі, яких продано на 33% більше, ніж у 2012 році", - йдеться у повідомленні.

У липні 2013 року, порівняно з червнем, ринок автотранспорту в цілому збільшився на 14%.

Зокрема, ринок легкових автомобілів, в порівнянні з попереднім місяцем, збільшився на 20% і досяг позначки 18,851 тисячі штук.

Первинні реєстрації комерційних автомобілів додали майже 7% до червневого результату і становили 13,014 тисячі одиниць техніки. Зменшення реєстрацій відбулося лише в сегменті автобусів - на 5%, до 408 штук.

Загальні продажі автотранспорту на первинному ринку в липні 2013 перевищили показник аналогічного місяця минулого року на 1,6%.

"Однак цей плюс був сформований виключно комерційним сегментом. Продажі комерційних автомобілів в липні збільшилися на 36% порівняно з минулим роком. При цьому обсяги реалізацій легкових автомобілів і автобусів впали на 13% і 10%", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, уряд найближчим часом розгляне законопроект про грошову доплату при придбанні вітчизняних автомобілів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 6:28

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.