Найбільший банк Європи закриває дипломатичні рахунки у 40 країнах

Найбільший банк Європи - британський HSBC - зажадав у чотирьох десятків країн закрити дипломатичні рахунки і звернутися за наданням фінансових послуг в іншу фінорганізацію.

Про це з посиланням на неназвані джерела повідомляє Mail on Sunday, пише "Лєнта.ру".

HSBC дав дипломатам два місяці на переклад рахунків.

Видання зазначає, що інші фінорганізації поки не погоджуються заводити рахунки для дипломатичних структур. Банки не хочуть їх обслуговувати, оскільки побоюються обвинувачень у відмиванні коштів.

Якщо ситуація не зміниться, і банків, які погодяться завести дипломатам рахунки, не знайдеться, діяльність представників іноземних держав у Великобританії буде поставлена ​​під загрозу.

Дипломатичним місіям необхідні рахунки в британських банках для прийому коштів за візи та паспорти, для оплати рахунків і виплати заробітної плати, а також інших потреб, у тому числі для оплати оренди приміщень.

За інформацією британської газети, рішення HSBC пов'язано зі скандалом про відмивання грошей мексиканськими наркокартелями, який закінчився для банку втратою майже двох мільярдів доларів.

У середині липня 2012 Комітет Сенату США з розслідувань у сфері національної безпеки опублікував доповідь, в якій містилися відомості про надходження коштів наркомафії на рахунки HSBC.

Крім того, законодавці відзвітували про використання рахунків британського банку іранськими фірмами, на які були накладені санкції США.

Також повідомлялося, що через HSBC проходили кошти, призначені для терористів. Банк визнав, що нагляд за операціями був недостатньо суворим, і погодився виплатити 1,3 мільярда доларів компенсації і 650 мільйонів штрафу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 08 серпня 2020, 21:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.