S&P підтвердило рейтинги компанії Жеваго

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's (S&P) підтвердило довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги В/В української компанії Ferrexpo, при чому прогноз зміни рейтингів - негативний.

Про це повідомляє "Комерсант-Україна".

"Ми також підтвердили рейтинг В, раніше присвоєний випуску пріоритетних незабезпечених облігацій обсягом 500 мільйонів доларів, розміщених Ferrexpo", - йдеться в повідомленні прес-служби S&P.

Агентство водночас переглянуло рейтинг очікуваного рівня відшкодування боргу після дефолту, присвоєний цим облігаціям, з 4 до 3. "Це свідчить про наші очікування значного (50-70%) рівня відшкодування боргу у разі дефолту", - йдеться в повідомленні.

Експерти S&P відзначають, що відношення борг/EBITDA підтримується компанією на помірному рівні, а також адекватні показники ліквідності Ferrexpo завдяки значному обсягу грошових коштів на балансі компанії.

"При цьому ми очікуємо, що компанія буде здійснювати свою інвестиційну програму у відповідності до ринкової ситуації і власною здатністю залучати довгострокове фінансування, зокрема, для будівництва збагачувальної фабрики потужністю 10 мільйонів тонн залізорудного концентрату на рік", - говорять в агентстві.

В S&P вважають також, що підпадання Ferrexpo під високі державні ризики України і ризики, пов'язані з волатильністю цін на залізну руду, компенсується поліпшенням диверсифікації операційної діяльності після введення в експлуатацію Ерістовського родовища і очікуваної економії на масштабах виробництва.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 листопада 2020, 9:53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.