Винороби прогнозують падіння виробництва

Українські винарі прогнозують у другому півріччі продовження падіння виробництва виноробної продукції, незважаючи на прогноз зростання в цьому році врожаю винограду на 10% у порівнянні з попереднім роком.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу асоціації "Виноградарі і винороби України".

"Головною причиною зниження виробництва вітчизняного вина залишається відсутність комплексної державної підтримки. Виходячи з цього, ми прогнозуємо збереження динаміки падіння випуску виноробної продукції в Україні у другому півріччі", - зазначається у повідомленні.

За даними асоціації, українським виробникам вина перешкоджає монополія торговельних мереж та відсутність пільг і підтримки вітчизняного продукту на внутрішньому ринку.

Раніше українські виноградарі і винороби звертались уже до уряду і парламенту з проханням приділити увагу основним проблемам галузі.

Як відомо, виробництво тихих вин за перше півріччя 2013 року скоротилося на 6% - до 5,8 мільйона дал порівняно з аналогічним періодом 2012 року.

За даними Держстату, виробництво виноматериалів в Україні у 2012 році становило понад 23 мільйона декалітрів, що на 8,1% менше, ніж у 2011 році. При цьому на переробку минулого року надійшло 329,6 тисячі тонн винограду різних сортів, що менше показника 2011 року на 6,9%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 травня 2019, 14:42

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.