Засновник Amazon купує The Washington Post за чверть мільярда

Мільярдер, засновник Amazon, Джеффрі Безос купує The Washington Post за 250 мільйонів доларів.

Про це йдеться у повідомленні газети, пишуть "Ведомости".

The Washington Post - одна з найавторитетніших газет у США. Протягом 80 років нею володіла одна і та ж сім'я Грехем. Безос - 19 за розміром статків людина у світі, засновник і головний керуючий Amazon, найбільшого онлайн-продавця в світі.

За останні шість років через зростання популярності інтернету виручка газети знизилася на 44%, а тираж - на 7% тільки за першу половину року.

Проте газета залишалася прибутковою і буде прибутковою в майбутньому, упевнений керуючий Post Сo Дональд Грехем: "Газета вижила. Але вижити недостатньо. Ми хочемо, щоб вона досягала успіху".

Безос відзначив, що у нього немає конкретного плану щодо розвитку видання.

"Я не хочу створити враження, що у мене є готовий план для газети, це незнайома територія і будуть потрібні експерименти. Зміни все одно б відбулися з новим власником або без. Але головне - цінності The Post не потребують зміни. Газета служить не власникам, а читачам", - сказав він.

Про майбутню угоду знало обмежене коло осіб, ця новина стала шоком для співробітників газети, пише сама The Washington Post.

Угода може бути завершена протягом двох місяців. Безос виплатить 250 мільйонів доларів готівкою. Це його особиста інвестиція, Amazon не буде брати участь в управлінні газетою.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 5:09

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.