Екологи заміряють викиди після аварії в Горлівці

Мер Горлівки Євген Клеп після аварії на підприємстві "Концерну Стирол", в ході якої відбувся викид аміаку, доручив фахівцям сектору екології заміряти кількість шкідливих речовин в атмосфері міста.

Про це йдеться на офіційному сайті Горлівської міської ради, повідомляє УНІАН.

"За інформацією управління цивільного захисту населення, загрози для життя і здоров'я жителів міста аварійна ситуація не несе", - повідомляється на сайті.

Також зазначається, що після подій на заводі міський голова провів нараду з профільними заступниками й доручив їм організувати максимальне сприяння в наданні медичної допомоги потерпілим у ході аварії.

Як повідомляється на сайті міськради, після ліквідації наслідків аварії відбудеться нарада за участю представників концерну, де буде дано відповідну оцінку для недопущення повторення подібних ситуацій.

Як повідомлялось, сьогодні, 6 серпня, на заводі "Концерну Стирол" о 14.30 під час ремонту колектора сталася аварія, в результаті якої загину п'ятеро осіб і постраждало ще дев'ятеро.

За даним фактом почато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 18:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.