Німці вже взялись за модернізацію української ГТС?

Представники ділових кіл Німеччини зацікавлені в модернізації газотранспортної системи України.

Про це заявив Карл-Георг Вельман, член комітету з міжнародних справ Бундестагу, коментуючи підсумки нещодавнього візиту першого віце-прем'єр-міністра України Сергія Арбузова до Німеччини, повідомляє "Дєло".

"Хочу навести приклад: вже зараз на адресу відомого німецького концерну "Ферошталь" надійшло замовлення взяти участь в організації модернізації української газотранспортної системи", - сказав Вельман.

За його словами, зараз цей концерн вже працює з українською інженерною компанією, а в перспективі реалізація проекту буде виконуватися на 50% українськими підприємцями.

Він додав, що представники німецького бізнесу зацікавлені у підписанні Угоди про асоціацію Україна-ЄС та створення зони вільної торгівлі, оскільки це відкриє нові інвестиційні можливості й розширить сфери співпраці в індустріальній сфері.

"Україна має в своєму розпорядженні величезний промисловий і природний потенціал, має всі перспективи і хороші шанси перетворитися на процвітаючу країну, яка спочатку може стати асоційованим, а згодом і повноправним членом ЄС", - сказав німецький депутат.

На його думку, технологічна та економічна база України настільки потужні, що німецькі підприємці дуже швидко знайдуть тут надійних партнерів, особливо в індустріальній сфері.

"А це означає підвищення добробуту українців, підвищення стандартів життя", - додав Вельман.

Як відомо, 31 липня перший віце-прем'єр-міністр України Арбузов відвідав Німеччину. У ході зустрічей з керівництвом країни його запевнили, що Україна може розраховувати на підтримку Німеччини в питанні підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Компанія Ferrostaal є постачальником промислових послуг і обслуговує клієнтів у більш ніж 60 країнах світу.

Ferrostaal надає промислові послуги за двома напрямками: проекти (нафтохімія, промислові підприємства, сонячна енергія) та послуги (обладнання, трубопроводи).

У 2009 році Міжнародна інвестиційна нафтова компанія (IPIC) з Абу-Дабі викупила понад 70% акцій Ferrostaal AG від MAN AG (Мюнхен).
Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 вересня 2020, 22:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.