Банки збайдужіли до кредитування бізнесу?

Заклики уряду до банків про необхідність розвитку економіки мали відчутного ефекту.

У другому кварталі кредитний портфель банків зріс на 11,4 мільярда гривень, тоді як в першому кварталі зростання становило 13,4 мільярда гривень, пише "Комерсант-Україна".

У корпоративному сегменті уповільнення відчувалося сильніше, ніж у споживчому кредитуванні, відзначається у статті.

"Найсуттєвіше сповільнилося фінансування економіки - портфель кредитів юридичних осіб виріс на 9,2 мільярда гривень проти 12,9 мільярда гривень кварталом раніше", - пише видання.

У цьому сегменті найенергійнішим був "Дельта Банк", що наростив портфель на 3,8 мільярда гривень. Однак це відбулося за рахунок отримання активів Кредитпромбанку і "Омега Банку".

Друге місце зайняв ПриватБанк, який знизив обороти: у першому кварталі портфель позик підприємцям виріс на 6,05 мільярда гривень, а в другому кварталі - на 3,7 мільярда гривень.

Не шкодували коштів для клієнтів також "Дочірній банк Сбєрбанку Росії" (+2,7 мільярда гривень), Райффайзен Банк Аваль (1,29 мільярда гривень) і Укрексімбанк (плюс 1,1 мільярда гривень).

"У "топ-10" за обсягом видачі нових корпоративних кредитів несподівано увійшов слабкий "Реал Банк", який видав кредитів на 564 мільйони гривень", - пише видання.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 19:53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.