Цьогорічний урожай овочів перевищить потреби українців

Цьогоріч в Україні зберуть близько 9,4 мільйона тонн овочів, в той час як потреби українців становлять до 7,3 мільйона тонн.

Про це сказав міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, повідомляє прес-служба відомства.

"Цього року ми будемо мати високий урожай не лише зернових, а й плодово-овочевої продукції. Прогнозується, що буде зібрано близько 9,4 мільйона тонн овочів. Тож внутрішні потреби, які складають не більше 7,3 мільйона тонн, будуть повністю забезпечені", - сказав міністр.

Так, в Україні буде зібраний високий урожай овочів "борщового" набору, які мають найбільший попит у споживачів. Капусти в цьому році зберуть близько 1,8 мільйона тонн, буряка – 860 тисяч тонн, моркви – 865 тисяч тонн та цибулі – понад один мільйон тонн.

"Що ж до цінової ситуації, то вона залишатиметься стабільною, оскільки ми активно боремося зі спекулянтами на ринку плодово-овочевої продукції", – запевнив міністр.

Він також зазначив, що міністерство працює над забезпеченням зберігання високого врожаю овочів, адже досі близько 20% овочів під час зберігання втрачаються.

Тому міністерство, насамперед, працює над тим, щоб збільшити кількість сховищ із застосуванням сучасних технологій зберігання.

За словами міністра, у 2011-2012 роках за сприяння держави було побудовано 104 овочесховища. А у найближчі два роки в Україні з'являться ще 16 сховищ ємністю 140 тисяч тонн.Коментарі

Додати коментар


Валентин

А потом в Израиле, Польше, Дании и т.д. будем закупать овощи! Как вы. с..., надоеди со своми прогнозами!

ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2020, 21:12

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.