"Стирол" виплатить рідним загиблих на заводі по мільйону

"Концерн Стирол" виділить 5 мільйонів гривень в якості допомоги сім'ям співробітників, які загинули в результаті аварії на заводі концерну.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу холдингу OSTCHEM, в який входить "Стирол".

Як йдеться в повідомленні, компенсація буде перерахована протягом одного тижня. Крім цього, підприємство також у повному обсязі оплатить лікування і реабілітацію всіх постраждалих співробітників, а також надасть їм матеріальну допомогу.

"Я глибоко і щиро співчуваю родинам, які втратили рідних, і трудовому колективу, який втратив колег і друзів. Зараз наша турбота - зробити все можливе для наших співробітників, які зараз перебувають на лікуванні", - сказав з цього приводу власник підприємства Дмитро Фірташ сьогодні на прес-конференції у Горлівці.

Він також зазначив, що не вважає, що причиною аварійного викиду аміаку на заводі у Горлівці був людський фактор.

"Це не людський фактор. Це знос металу. Стан аміакопроводу повинен був перевірятися лише в 2014 році", - сказав Фірташ, додавши, що ініціюватиме перегляд інструкцій у хімічній промисловості, що стосуються термінів перевірки обладнання.

Як повідомлялося, 6 серпня в 14:30 під час капітального ремонту заводу № 1 ПАТ "Концерн Стирол" стався викид газу аміаку, за попередніми даними - через розрив аміакопроводу.

У результаті події загинуло п'ять працівників заводу, ще дев’ять потрапили у реанімацію. Всього госпіталізовано 22 людини.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 18:02

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.