Власний видобуток газу в Україні збільшився на 35%

Державне підприємство "Чорноморнафтогаз" в січні-липні цього року збільшило видобуток природного газу на шельфі Чорного та Азовського морів на 229 мільйонів кубометрів або на 35,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 872 мільйонів кубометрів.

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу підприємства.

Видобуток газового конденсату збільшився на 18% або на 6,2 тисяч тонн – до 39 тисяч тонн, а нафти – на 6% до 5 тисяч тонн.

Збільшення видобутку в компанії пояснили введенням в експлуатацію нових родовищ на шельфі Чорного моря, зокрема, Одеського та Безіменного родовищ газу.

Сумарні запаси цих двох родовищ становлять більше 22 мільярдів кубометрів газу. Їх освоєння дозволить "Чорноморнафтогазу" в 2013 році збільшити загальний видобуток природного газу на шельфі Чорного та Азовського морів на 40% і довести його до 1,649 мільярда кубометрів.

Як відомо, що у 2012 році компанія збільшила видобуток природного газу порівняно з 2011 роком на 11,2% або на 118 мільйонів кубометрів і видобула 1,174 мільярда кубометрів газу.

Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз" - єдине підприємство в Україні, яке самостійно проводить розвідку, освоєння і розробку родовищ нафти і газу в українському секторі Чорного і Азовського морів.

"Чорноморнафтогаз" експлуатує 10 родовищ: 4 родовища – на шельфі Чорного моря (газоконденсатні Штормове і Голіцинське, газові Архангельське і Одеське), три – на шельфі Азовського моря (газові Східно-Казантипське, Стрілкове і Північно-Булганакське) і три – в сухопутній частині Криму (газові Задорненське і Джанкойське, нафтове Семенівське).

Компанія має у своєму розпорядженні чотири плавучих бурових установки - "Сиваш" 1979 року введення в експлуатацію, "Таврида" (1995), "Незалежність" і "Петро Годованець" (2012 рік).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 23:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.