За п’ять років Нацбанк накупив комп’ютерної техніки на півмільярда

Національний банк 15 липня за результатами тендерів уклав угоди на постачання комп'ютерної техніки на 11,52 мільйона гривень.

Про це повідомляє видання "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Зокрема, ТОВ "Інлайн Груп Захід" отримає 5,10 мільйона гривень за п'ять комплектів модулів керування подіями та інцидентами інформаційної безпеки і послуги з проектування, монтажу, інсталяції, тестування та технічної підтримки.

ТОВ "ІВРМ" отримає 6,43 мільйона гривень за чотири найменування комплектів модулів попередження атак та послуги з проектування, інсталяції, конфігурування, тестування та технічної підтримки.

Як повідомляє видання, з моменту заснування "Вісника дерзакупівель" у 2008 році Нацбанк встиг придбати комп'ютерної техніки та програмного забезпечення на 565,74 мільйона гривень.

З цієї суми більше половини отримали п'ять компаній: ТОВ "БМС консалтінг" (136,92 мільйона гривень), ПрАТ "Інформаційні комп’ютерні системи" (71,24 мільйона гривень), ТОВ "Навігатор" (64,05 мільйона гривень), ТДВ "Інженерно-будівельна фірма "ЛДС" (42,91 мільйона гривень) та ТОВ "Спейс Ай Ті" (30,79 мільйона гривень).



Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 серпня 2020, 11:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.