Продажі вживаних імпортних авто зросли на 50%

Продажі вживаних імпортних автомобілів у січні-липні цього року зросли на 50% порівняно з аналогічним періодом минулого року - до 75,13 тисяч одиниць.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу асоціації "Укравтопром".

Згідно з повідомленням, частка вживаних автомобілів в загальному обсязі ринку легкових автомобілів за 7 місяців поточного року становила 4%.

Разом з тим, в липні продажі імпортних вживаних автомобілів зросли порівняно з червнем поточного року на 6% - до 12,5 тисяч одиниць.

При цьому в загальному обсязі продажів легкових автомобілів в липні вживані автомобілі зайняли 5%, автобуси - 41%, комерційні автомобілі - 88%.

Лідерами продажів на ринку вживаних автомобілів за 7 місяців поточного року в сегментах легкових і комерційних автомобілів є марки Renault (1-е місце) і Volkswagen (2-е місце). Серед автобусів на першому місці Mercedes-Benz, на другому - MAN.

Як повідомлялось, ринок продажів вживаних автомобілів за перше півріччя цього року зріс порівняно з аналогічним періодом минулого року на 49,5% - до 62,6 тисяч одиниць.

Як відомо, продажі нових легкових автомобілів в Україні в січні-червні 2013 року скоротилися порівняно з аналогічним періодом минулого року на 5% - до 104,238 тисяч одиниць.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 6:38

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.