Корпорація "Богдан" нарощує виробництво автомобілів

Корпорація "Богдан" у липні виробила 1147 автотранспортних засобів, що на 33,5% більше, ніж за аналогічний місяць минулого року.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу корпорації.

За даними корпорації, приріст виробництва в липні забезпечено, перш за все, зростанням виробництва легкових автомобілів на заводі корпорації в Черкасах - їх випущено 1 055, що на 38,5% перевищує показник липня 2012 року.

Крім того, минулого місяця випущено 55 автобусів (на 17% більше) та 37 комерційних автомобілів (на 26% менше).

Однак, загалом за підсумками січня-липня виробництво автотранспорту корпорацією склало 4 229 одиниць, що на 53,8% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

При цьому падіння випуску легкових авто сповільнилося до 54,2% (за підсумками півріччя зниження становило 63,6% ) - їх випущено 3 803 одиниць.

У той же час скорочення виробництва автобусів і тролейбусів за сім місяців склало 5,5% - до 310 одиниць.

Як повідомили в корпорації, падіння виробництва за підсумками семи місяців пов'язано з тим, що до 15 травня завод у Черкасах простоював "через відсутність держпідтримки автовиробників".

В "Богдані" зазначають, що відновити роботу заводу дозволило введення спецмита на імпорт автомобілів в квітні цього року.

АК "Богдан Моторс" в даний час об'єднує виробничі активи корпорації "Богдан" з виробництва легкових автомобілів потужністю 120-150 тисяч одиниць (Lada, Hyundai і автомобілі під власним брендом) у Черкасах, а також автобусів та тролейбусів в Луцьку потужністю 6 тисяч одиниць в рік.

У січні-червні цього року АК "Богдан Моторс" отримало чистий збиток у розмірі 54,936 мільйона гривень, що на 74% більше аналогічного показника першого півріччя 2012 року.

Чистий дохід від реалізації скоротився в 3,2 рази - до 560,935 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


apis

Сейчас русские пинка дадут и опять всё закончится

ГОЛОВНЕ на 24 січня 2022, 5:28

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.