Люди отруїлися вуглекислим газом на метзаводі Ахметова

У Донецькій області у ПАТ "Єнакіївський металургійний завод" (ЄМЗ) вуглекислим газом отруїлися четверо працівників.

Як повідомляє ЄМЗ, 8 серпня 2013 року, орієнтовно о 14:00 у конвертерному цеху стався випадок виробничого травматизму з двома слюсарями-ремонтниками ЄМЗ, повідомляє УНІАН.

"У ході виконання ремонтних робіт при розтині гідравлічного затвору установки попереднього охолодження робітники отримали отруєння вуглекислим газом. Постраждалі госпіталізовані на кареті "швидкої допомоги" до міської лікарні Єнакієвого", - сказано у повідомленні.

Також повідомляється, що на підприємстві створено комісію з розслідування даного випадку травматизму, до якої увійшли інспектор Держгірпромнагляду Донецької області, технічний інспектор з праці профспілкової організації металургів і гірників України в Донецькій області, представники Фонду соцстрахування, служби охорони праці ЄМЗ та профкому заводу.

До розслідування залучено органи міської прокуратури та міліції Єнакієвого. Санітарною службою заводу організовані профілактичні заходи.

Як відомо, "ЄМЗ" спеціалізується на виробництві товарної заготовки. Компанія виробляє катану і литу заготовку, стержневий прокат, а також різні сортові профілі (балки, швелери, куточки тощо).

"ЄМЗ" входить до Металургійний дивізіон групи "Метінвест".

"Метінвест" входить до компанії СКМ, президентом якої є бізнесмен Рінат Ахметов.

Як повідомлялося, 6 серпня 2013 року 5 людей загинуло і 22 було госпіталізовано через викид аміаку на заводі "Стирол" (Горлівка) олігарха Дмитра Фірташа.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 лютого 2020, 22:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.