Державна іпотечна установа заново судиться з банком Фірташа

Господарський суд Києва повторно розгляне позов Державної іпотечної установи (ДІУ) про стягнення з банку "Надра" 105,987 мільйона гривень кредитної заборгованості після відхилення Верховним судом рішення на користь установи.

Про це йдеться в рішенні Господарського суду Києва від 5 серпня по справі №34/218-22/171, повідомляє УНІАН.

Згідно з цим рішенням, ДІУ звернулася до Госпсуду з позовом до банку "Надра" про стягнення 105,987 мільйона гривень, в тому числі нарахованих відсотків за користування кредитом за період з 21 січня по 27 травня 2010 року.

В 2012 році ДІУ виграло суд у банку "Надра" у цій справі в Господарському суді Києва, а також у Київському апеляційному суді та Вищому господарському суді.

Однак, 2 липня поточного року Верховний суд України скасував рішення зазначених судів і повернув справу на повторний розгляд до суду першої інстанції.

Справа розглядатиметься в Господарському суді Києва 28 серпня.

Як повідомлялося, за п'ять місяців цього року ДІУ рефінансувала вже 261 іпотечний кредит на загальну суму близько 55 мільйонів гривень.

Як відомо, Державна іпотечна установа в Україні створена постановою Кабінету міністрів від 8 жовтня 2004 року. Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредитів за рахунок коштів, отриманих від розміщення своїх облігацій.

Як відомо, банк "Надра" працює на ринку України з 1993 року і входить до групи найбільших банків. Основний акціонер банку - компанія Centragas Holding AG, яка афільована з групою компаній Дмитра Фірташа Group DF.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 22:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.