Бразилія виступила проти надмірної допомоги для Греції

Бразилія закликає МВФ переглянути програму фінансової допомоги Греції та іншим кризовим країнам єврозони, зробивши її більш реалістичною.

Про це повідомляє "Комерсант-Україна" з посиланням на видання Financial Times.

Як заявив міністр фінансів Бразилії Гвідо Мантега, фінансова допомога країнам єврозони занадто завищена.

Цим глава фінвідомства пояснив відмову представника Бразилії в МВФ проголосувати за виділення чергового траншу допомоги для Афін.

Заяви Гвідо Мантеги надійшли після того, як прем'єр-міністр Греції Антоніс Самарас зустрівся з президентом США Бараком Обамою, щоб обговорити стан справ в країні і можливу допомогу.

Після зустрічі Обама похвалив міністра за "сміливі дії" і заявив, що США підтримають Грецію та її громадян, щоб вони змогли "побачити світло в кінці тунелю".

Антоніс Самарас висловив упевненість, що Греція вийде з кризи з більш сильною економікою. "Ми пройшли через вогонь і воду. Жертви, принесені грецьким народом, величезні, але вони не будуть марні», - сказав він.

В останній доповіді МВФ висловилося припущення, що Афінам потрібно ще 11 мільярдів євро, а також додаткові списання боргів країни.

Сума чергового траншу МВФ для Греції становить 2,5 мільярда євро. Фонд у понеділок вже перерахував 1,72 мільярда євро. Загальна сума, отримана Грецією від МВФ, становить вже 8,24 мільярда євро.

Як відомо, економіка Греції вже шостий рік перебуває в рецесії. Аналітики очікують, що 2013 рік не стане винятком, і ВВП країни скоротиться ще в середньому на 4,5%.

Все це на тлі прийнятих урядом антикризових заходів, що передбачають скорочення держвидатків і підвищення податків.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 13:13

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.