Росія вимагає від Казахстану заборонити ввіз продукції Roshen

Міністерство охорони здоров'я Казахстану отримало офіційного листа від Росспоживнагляду з проханням заборонити поставки продукції української кондитерської фабрики Roshen на територію республіки.

Про це сказала головний експерт державного санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ Казахстану Марал Рахимжанова, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на ICTV.

Як зазначається, лист датований 29 липня, а в міністерство він надійшов 7 серпня.

За словами Рахимжанової, в Казахстані проводяться свої дослідження продукції Roshen, до завершення яких міністерство утримається від коментарів.

Раніше "Реальна економіка" повідомляла, що казахські санепідеміологи не виявили бензопірен у продукції української кондитерської компанії Roshen.

Як повідомлялося, 29 липня Росспоживнагляд заборонив постачання в Росію продукції компанії Roshen, яка нібито не відповідала нормативам.

В ході експертизи продукції Roshen, в ній, за словами голови відомства Геннадія Оніщенка, було знайдено небезпечну сполуку бензопірен.

Пізніше відомство спростувало ці відомості, заявивши, що претензії стосуються лише маркування продукції.

Слідом за Росією і перевірку продукції Roshen почали Білорусь, Казахстаном Таджикистан і Молдова. Однак, ці країни не виявили жодних порушень щодо якості та безпеки даних кондитерських виробів.

Як відомо, Roshen постачає свою продукцію в Казахстан, Узбекистан, Киргизію, Азербайджан, Вірменію, Молдову, Естонію, Латвію, Литву, США, Канаду, Німеччину, Ізраїль.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 4:06

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.