США допоможе Україні здобути енергетичну незалежність

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що одним з основних пріоритетів його діяльності є енергетична незалежність України.

Про це він сказав у своєму інтерв'ю "Радіо Свобода".

"Це є важливою комерційною ініціативою, оскільки ми маємо дві великі американські нафтові компанії, які зацікавлені у співпраці з Україною - це ExxonMobil та Chevron", - розповів посол.

Базуючись на дискусіях з керівництвом цих компаній Пайєтт повідомив, що ці компанії дуже зацікавлені у співпраці з Україною.

"Вони хочуть принести кращі американські технології, ноу-хау та американські гроші в український енергетичний сектор. Це буде дуже добре для українців та допоможе Україні у досягненні мети щодо енергетичної незалежності" - вважає Пайєтт.

За його словами, наступним кроком має бути завершення укладення угоди про видобуток сланцевого газу з компанією Chevron.

"Очікується погодження (цієї угоди) на обласному рівні. Що ж до ExxonMobil, то зараз відбуваються переговори з урядом. Сподіваюся, що за пару років ми побачимо значні інвестиції - близько сотень мільйонів доларів", - підсумував Пайєтт.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 1:36

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.